Política de cookies

Acceptar A clubgadex.com utiltzem cookies pròpies i de tercers per oferir millor experiència de navegacio i una atenció personalitzada. Si segueixes navegant, entenem que acceptes l'ús de les cookies al nostre lloc.Si desitjes més informació o modificació de l'ús de les cookies, llegeix la nostra política de cookies

  • PROVES TECNIFICACIÓ BENJAMÍ (dimecres 23 / La Llana / 19,45 - 21 h)

PALMARÈS ESPORTIU

Temporada 2006 – 2007

1ª inscripció com a club a la FECAPA (Federació Catalana de Patinatge)

1 Equip inscrit a la FECAPA

  • Aleví

4t Classificat al Play-Off ALEVÍ (Rubí)

Temporada 2007 – 2008

3 equips inscrits a la FECAPA

  • Benjamí
  • Aleví
  • Infantil (conjuntament amb Uroloki HL)

4t Classificat Play-Off Lliga Catalana BENJAMÍ (Vilanova)

Temporada 2008 – 2009

3 equips inscrits a la FECAPA

  • Benjamí
  • Aleví
  • Infantil (conjuntament amb Uroloki HL)

4t Classificat Play-Off Lliga Catalana Benjamí

Sots-campió Lliga Catalana Play-Off Aleví (Rubí)

5è classificat Lliga Catalana infantil

Campió Catalunya Copa Federació Benjamí

Campió Catalunya Copa Federació Aleví

Sots-campió Catalunya Copa Federació Infantil

Temporada 2009 – 2010

3 equips inscrits a la FECAPA

  • Benjamí
  • Aleví
  • Infantil

4t Classificat Play-Off Lliga Catalana benjamí (Premià)

Sots-campió Catalunya Play-Off Lliga Catalana aleví (Sant Joan Despí)

5è Classificat Campionat d’Espanya aleví (Valladolid)

Sots-campió Catalunya Copa Federació infantil

Temporada 2010 – 2011

4 equips inscrits a la FECAPA

  • Benjamí A
  • Benjamí B
  • Aleví
  • Infantil

Campió Catalunya Play-Off Lliga Catalana Benjamí (CES)

3r Classificat Play-Off Lliga Catalana Aleví (Castellbisbal)

5è Classificat Lliga Catalana infantil

Sots-campió Catalunya Copa Federació benjamí

Sots-campió Catalunya Copa Federació infantil

Temporada 2011 – 2012  

4 equips inscrits a la FECAPA

  • Prebenjamí
  • Benjamí
  • Aleví
  • Infantil

Campió Catalunya Play-Off Lliga Catalana benjamí

3r Classificat Play-Off Lliga Catalana aleví (Igualada)

3r Classificat Play-Off Lliga Catalana infantil (Sant Adrià)

Campió Catalunya Copa Federació benjamí

Sots-campió Catalunya Copa Federació aleví

Sots-campió Catalunya Copa Federació infantil

Temporada 2012 – 2013

5 equips inscrits a la FECAPA

  • Prebenjamí
  • Benjamí
  • Aleví
  • Infantil
  • Juvenil

 

Temporada 2013 – 2014

5 equips inscrit a la FECAPA

  • Prebenjamí
  • Benjamí
  • Aleví A
  • Aleví B
  • Infantil

1 equip Veterans

3r Classificat Play-Off Lliga Catalana Aleví (Sant Joan Despí)

Temporada 2014 – 2015

5 equips inscrits a la FECAPA

  • Prebenjamí
  • Benjamí
  • Aleví
  • Infantil
  • Femení (conjuntament amb Asme – Tucans)

1 equip Veterans

Campió Catalunya Play-Off Lliga Catalana Prebenjamí (Sant Joan Despí)

Campió Catalunya Copa Federació Prebenjamí (Sant Adrià)

Semifinalista Copa Federació Aleví (Sant Adrià)

Semifinalista Copa Federació Infantil (Sant Adrià)

Temporada 2015-2016

5 equips inscrits a la FECAPA

  • Prebenjamí
  • Benjamí
  • Aleví
  • Infantil (conjuntament amb Asme - Tucans amb el nom de ASME-SABADELL)
  • Sènior Femení

1 equip VETERANS

4t Classificat al Play-Off Lliga Catalana infantil (Sant Adrià)

Semifinalista al Play-Off Lliga Catalana benjamí (Sant Joan Despí)

5è classificat Lliga catalana aleví

Campió Catalunya Copa Federació infantil (Sant Adrià)

Sots-campió Catalunya Copa Federació Prebenjamí (Sant Adrià)

Temporada 2016-2017

6 equips inscrits a la Fecapa

  • Prebenjamí
  • Benjamí
  • Aleví
  • Infantil
  • Sènior Femení
  • Sènior Masculí

1 equip VETERANS

3r Classificat al Play-Off Lliga Catalana benjamí (Sant Adrià) 

4t Classificat al Pla-Off Lliga Catalana prebenjamí (Sant Adrià)

5è Classificat a la Lliga Catalana aleví

Temporada 2017-2018

4 equips inscrits a la Fecapa

  • Prebenjamí
  • Benjamí
  • Aleví
  • Sènior Masculí

1 equip VETERANS

Sots-Campió Catalunya Final a 4 Lliga Catalana Prebenjamí

Sots-Campió Catalunya Copa Federació categoria Benjamí

4t Classificat Copa Federació categoria Prebenjamí

2018-2019

Campió Catalunya Copa Federació Prebenjamí (Sant Adrià=

4tClassificat Play-Off Lliga CAtalana Prebenjamí (Rubí)